Gyere a Chemplexhez értékesítőnek!

Várunk a jászberényi vagy a budapesti csapatunkba!

Hajtástechnikai berendezések (hajtómű, villanymotor, frekvenciaváltó) valamint folyadék- és porkeverő berendezések értékesítésére keressük az ország legjobb értékesítőit.

Értékeink, amik jók, ha közösek:

– a felelős, kiváló munkavégzés jellemez
– a messzeföldön ismert és vágyott szaktudásra törekszünk
– a magánélet, a család és a személyes célok vezérelnek
– folyamatosan fejlődő és dinamikusan növekvő vállalati biztonság van mögöttünk
– a pontosan, biztonságosan szabályozott munkafeltételek és keretek teremtik meg a jó munkavégzés feltételeit
– a személyes fejlődésben hiszünk

Mit vár el tőled egy Chemplex ügyfél?

– tiszteletet, pontosságot, szakértelmet (tudd, hogy milyen feladatra, milyen hajtóművet, villanymotort, frekvenciaváltót adhatsz)
– világos kommunikációt, jó szakmai támogatást
– magabiztosságot

Mit vár el tőled a Chemplex?

– elégedett ügyfeleket
– magas minőségű ügyfélkiszolgálást
– felkészültséget
– feszes és komoly munkavégzést
– saját magad iránti tiszteletet
– ambíciókat, nagy-nagy ambíciókat

Mit adunk cserébe?

– kiemelkedő bérezést
– cafetériát
– céges autót, laptopot és telefont
– teljesítményedhez mérten jutalmat és bónuszokat
– kiváló munkakörnyezetet
– stabil, tervezhető jövőképet
– karriermodellt
– személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
– egy jó, megbízható csapatot a hátad mögé
– támogatunk és békén hagyjuk a magánéletedet és a személyes idődet

Pályázz gyorsan, ha

Ha most is műszaki értékesítési területen dolgozol, sokat tudsz az ipari gépelemekről, tudod, mi az a nyomaték, a fordulatszám és az Fs és hajtod a sikert, valami jobbra vágysz, akkor gyere!

Ha eddig csapágyakat, fogaskerekeket, ékszíjhajtásokat, ipari szerszámokat, csavarokat, az iparban használt eszközöket, kellékeket értékesítettél és most szintet lépnél, színesítenéd a tapasztalatodat, akkor pontosan téged keresünk!

Hogyan érheted el nálunk a legnagyobb sikereket?

– jó, ha széles körben ismered a hazai iparvállalatok beszerzőit, van kapcsolatrendszered
– mi is adunk neked kontaktokat
– ha van már 3-4 év műszaki értékesítő tapasztalatod
– ha van jogosítványod és magabiztosan vezetsz nagyvárosokban is
– ha jól kommunikálsz, könnyen építesz kapcsolatokat
– ha szeretsz ügyfeleket látogatni (és közben az autóban zenét hallgatni és üvöltve énekelni, de az ügyféltől 100 méterre visszavedlesz műszaki értékesítővé)

Te unod már, hogy egy helyben topogsz, pedig több is van benned, mint amit most ki tudsz nyerni a munkádból, mi pedig már nem győzzük a sok feladatot, ezért örömmel osztozunk veled a sikereken! Az ügyfelek pedig úgy várnak téged, hogy megoldd a kihívásaikat, működtesd újra a gépeiket, szállítsd nekik a megoldásokat, hogy leírhatatlan. Mire vársz még? Kattints a gombra! Jó lesz!

Hogyan fogsz dolgozni nálunk?

Munkádhoz minden támogatást megadunk. Lesz pénz, paripa, fegyver: céges autóval járhatsz, céges mobiltelefont és lapotopot használhatsz. Adminisztrációs és háttér támogatást kapsz, az ajánlat készítéshez, az értékesítéshez minden online felület a rendelkezésedre áll. Kiváló, magas minőségű termékpalettát. Bevezetett, ismert, élvonalbeli cég támogatását élvezheted, annak minden előnyével.

Ha van olyan értékesítő, támogató kollégád, akivel együtt jönnétek, várjuk őt is!
A jó hírünk az, hogy nem kell egyedül jönnöd! Ha van olyan kollégád, akivel kiválóan kiegészítitek egymás munkáját, akivel fél szavakból is megértitek egymást, akivel megbíztok egymásban, akivel közösen szárnyalni tudtok – mutasd meg neki ezt a hirdetést és gyertek együtt!